Historia firmy

ABM Logistic – podniesiemy, załadujemy, dowieziemy!

Nieprzerwanie od 2010 roku oferujemy wynajem różnego typu wysokiej klasy maszyn i urządzeń niezbędnych w pracach budowlanych, zadaniach związanych z logistyką czy zaopatrzeniem. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na obniżenie ponoszonych kosztów prowadzonych inwestycji. Wynajęty sprzęt jest kosztem tylko wówczas, gdy pracuje. To na nas spoczywa obowiązek utrzymania sprzętu w gotowości, odpowiednim stanie technicznym, tak aby zapewnić jego efektywną i wydajną pracę w każdym momencie i zgodnie z życzeniem realizującego prace. Nasz sprzęt sprawdza się zarówno w pracach budowlanych jak i w transporcie czy pracach ziemnych.

Posiadamy własny warsztat naprawczy, którego wyposażenie i fachowa obsługa pozwalają świadczyć usługi w zakresie remontów i napraw maszyn specjalistycznych, pojazdów ciężarowych oraz osobowych.

Naszym klientom zapewniamy stałą możliwość monitoringu realizacji zlecenia, każdy z naszych pojazdów jest wyposażony w system nawigacji satelitarnej GPS. Dodatkowo nad bezpieczeństwem ładunku oraz by wszystko przebiegało zgodnie z wytycznymi klienta nad wszystkim czuwają nasi kompetentni kierowcy oraz wykwalifikowana kadra pracownicza.